Netcad Dünyası

NETCAD ve DOSOFT Kamuda Özgün Çözümler için Bir Arada

1989 yılında Ankara’da kurulan Netcad yolculuğuna mekânsal verinin dijitalleşmesine öncülük eden ilk yerli yazılım firması olarak başlamıştır.

Yıllar içerisinde Türk mühendislerin, müşterilerin ve akademisyenlerin ortak katkılarıyla gelişen milli haritacılık yazılımı Netcad, Türkiye’nin mekânsal veri ekosisteminin merkezinde yer almıştır. AR-GE ekibi ile teknolojinin yarınını takip etmekte, artan ve çeşitlenen ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümleriyle müşterilerine memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

DOSOFT ise müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, kaliteli ve yaratıcı yazılım çözümleri geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Bilişim sektöründeki gelişmeleri ve ulusal mevzuatları yakından izleyen DOSOFT, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun ürün ve çözümleri son teknolojiyle üreterek verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Ürün ve hizmetlerinde sürekliliği sağlamayı vizyon eden DOSOFT, dijitalleşen dünyada çağı yakından takip ederek katma değer yaratan bir firma olma yolunda başarıyla ilerleyerek kendini sektörde kanıtlamıştır.

İki firmanın işbirliği ile ülkemizde kamuya özgün uçtan uça bilişim çözümler üretmek hedeflenmektedir.